TOŁDI KENNEL CA DE BOU & BOSTON TERRIER

Hodowla Psów Rasowych

Ta wspaniała rasa CA DE BOU jest z nami JUŻ 20 LAT !!!

Jako jedna z nielicznych hodowli w Europie swoją pracę hodowlaną opieramy wyłącznie na hiszpańsko-portorykańskich liniach. Ideą założenia naszej hodowli jest popularyzacja i doskonalenie rasy Ca De Bou w   naszym kraju. Dzięki ciężkiej pracy nad wyglądem zewnętrznym oraz psychiką naszych psów możemy dziś z dumą stwierdzić iż nasi wychowankowie odnoszą wspaniałe sukcesy wystawowe nie tylko w Polsce ale również za granicami naszego kraju. Nasze psy są zwycięzcami wystaw w Hiszpanii, na Węgrzech, w Czechach, na Słowacji, w Niemczech. Zdobyły uznanie w oczach sędziów w całej Europie. Odzwierciedleniem odnoszonych sukcesów jest ich wspaniały wygląd oraz wspaniała kondycja jak również zrównoważona psychika.

Bardzo starannie dobieramy rodziców naszych szczeniąt pod względem typu, charakteru i PRZEDE WSZYSTKIM zdrowia. Wszystkie psy w naszej hodowli przebadane są pod kątem dysplazji stawów biodrowych a do reprodukcji używane są tylko psy z bardzo dobrymi wynikami.

Hodowla psów to nasza ogromna pasja a nie źródło utrzymania, bardzo ważna dla nas jest odpowiednia socjalizacja szczeniąt, ponieważ każde z nich zasługuje na szczególne traktowanie poświęcamy im ogrom naszego czasu, dlatego też szczenięta rodzą się u nas 1-2 razy w roku.

Naszym celem jest doskonalenie rasy, a nie produkcja szczeniąt !!!

Wszystkich zainteresowanych tymi wspaniałymi rasami serdecznie zapraszamy!
alt